З 27 травня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX. З метою вивчення змін, які внесені даним законом до значної кількості законодавчих актів, у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області 13 липня відбулася нарада з державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель.

Участь у нараді взяли в. о. начальника Головного управління Олександр Смолянюк, в. о. заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Сергій Козаков, начальники та спеціалісти територіальних структурних підрозділів Управління з контролю за використанням та охороною земель.

Фахівці ознайомилися із нововведеннями у сфері контролю за використанням та охороною земель. Зокрема, обговорили внесені зміни до Земельного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та ін.