Керівництво

Жукова Віра Георгіївна – начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Біографічна довідка

Народилася 22 листопада 1973 року в селі Безбородькове Солонянського району Дніпропетровської області.

У 2002 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Гідромеліорація», де здобула кваліфікацію інженера-гідромеліоратора. У 2015 році здобула другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», кваліфікація – інженер-землевпорядник.

Трудову діяльність розпочала у 1992 році на посаді диспетчера комірника птахорадгоспу «Солонянський».

У період з 1996 року по 2004 рік працювала на посадах головного спеціаліста – гідротехніка, начальника відділу експлуатації меліоративних систем, начальника відділу водокористування і водних ресурсів Солонянського управління зрошувальних систем.

З 2004 року по 2010 рік обіймала посаду начальника відділу водних ресурсів Солонянського міжрайонного управління водного господарства Дніпропетровського облводгоспу.

З 2010 року по 2013 рік працювала на посадах головного спеціаліста та завідувача сектору землеустрою, моніторингу, охорони, оцінки та ринку земель Відділу Держкомзему у Солонянському районі Дніпропетровської області.

З лютого 2013 року по грудень 2016 року – завідувач сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держземагентства / Держгеокадастру у Солонянському районі Дніпропетровської області.

З січня по квітень 2017 року працювала державним кадастровим реєстратором Відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровської області.

З квітня 2017 року по жовтень 2020 року – начальник Відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

З 23 жовтня 2020 року наказом Держгеокадастру Віру Жукову призначено начальником Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Чередник Вадим Васильович – перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Біографічна довідка

Народився 16 жовтня 1988 року у с. Іваньки, Маньківського району  Черкаської області.

Має три вищі освіти. У 2009 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування» та здобув кваліфікацію бакалавра з геодезії, картографії та землевпорядкування. У 2010 році отримав другу вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Землевпорядкувння та кадастр», де здобув кваліфікацію магістра землевпорядкування та кадастру. У 2015 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Правознавство».

З травня 2007 року по грудень 2008 року працював на посаді техніка відділу проблем екології та ґрунтових обстежень у ПП Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою.

Квітень 2010 року – травень 2010 року – провідний державний інспектор сектору державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель управління Держкомзему у Броварському районі Київської області.

Травень 2010 року – жовтень 2010 – провідний спеціаліст відділу державного земельного кадастру та моніторингу земель управління Держкомзему у Броварському районі Київської області.

Жовтень 2010 року – головний спеціаліст –юристконсульт юридичного відділу управління Держкомзему у Броварському районі Київської області.

Листопад 2010 року – грудень 2011 року – головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру Управління Держкомзему у Васильківському районі.

Грудень 2011 року по лютий 2012 року – головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру Управління Держкомзему у Бородянському районі Київської області.

Лютий 2012 року – лютий 2013 року – заступник начальника Управління – начальника відділу державного земельного кадастру Управління Держкомзему у Бородянському районі Київської області.

Лютий 2013 року – головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру Відділу Держземагентства у Бородянському районі Київської області.

Лютий 2013 по липень 2013 року – заступник начальника Відділу-завідувач сектору державного земельного кадастру Відділу Держземагентства у Бородянському районі Київської області.

Липень 2013 року – серпень 2015 року – заступник начальника Управління-начальника відділу державного земельного кадастру Управління Держземагентства у Бородянському районі Київської області.

Серпень 2015 року – вересень 2017 року – начальник Управління Держгеокадастру у Бородянському районі Київської області.

Вересень 2017 року – серпень 2018 року – головний спеціаліст сектору державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Департаменту державного екологічного нагляду  (контролю) – державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища.

Серпень 2018 року – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Департаменту державного екологічного нагляду  (контролю) – державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища.

Серпень 2018 року по жовтень 2018 – головний спеціаліст –державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу Відділу державного екологічного нагляду  (контролю).

Жовтень 2018 року по листопад 2018 року – начальник відділу –старший державний інспектор з охорони навколишнього середовища Столичного округу  Відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Управління державного екологічного нагляду (контролю) у м.Києві.

Грудень 2018 року – липень 2019 року – голова Бородянської районної державної адміністрації.

Листопад 2019 року по березень 2020 року – заступник директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації.

Березень 2020 року по липень 2020 року – начальник Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

З 31 липня 2020 року – призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадстру у Житомирській області.

Козаков Сергій Володимирович – виконувач обов’язків заступника начальника – начальника  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 08 лютого 1971 року у с. Комсомольське Джанкойського району Кримської області.

Має три вищі освіти. У 2008 році закінчив Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». У 2011 році отримав другу вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування, де здобув кваліфікацію магістра державної служби. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

У період з 1991 по 1997 роки працював в УМВС України у Житомирській області.

З 2000 по 2004 роки обіймав посаду начальника Червоноармійської міжгосподарської колективної будівельної організації по агропромисловому будівництву.

З 2004 по 2009 роки працював в Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Житомирській області.

У 2009 році обіймав посаду заступника начальника Управління Держкомзему у Коростенському районі.

У 2010 році працював на посаді заступника начальника Відділу Держкомзему у Чуднівському районі.

З грудня 2010 по 2013 роки обіймав посаду заступника начальника Управління Держземагентства у Коростенському районі.

У період з 2013 по 2015 роки працював на посаді начальника Відділу Держземагентства в Овруцькому районі.

У 2015 році переведений на посаду заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

З жовтня 2015 року по березень 2016 року виконував обов’язки начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

У січні 2017 року наказом Держгеокадастру України Сергія Козакова переведено з посади заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі на посаду начальника Відділу контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському районах Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З серпня 2016 року по жовтень 2017 року та з листопада 2018 року по вересень 2019 року виконував обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З 30 жовтня 2019 року наказом Держгеокадастру України на Сергія Козакова покладено виконання обов’язків заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.