Керівництво

Смолянюк Олександр Сергійович – в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 12 березня 1990 року у с. Стремигород Коростенського району Житомирської області. У 2012 році закінчив Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію юриста.

З листопада 2012 року по серпень 2013 року проходив військову службу у Збройних силах України.

Трудову діяльність розпочав у листопаді 2013 року на посаді головного спеціаліста юридичного сектору Управління Держземагентства у Коростенському районі Житомирської області.

З січня 2016 до грудня 2016 року обіймав посаду завідувача юридичного сектору Управління Держгеокадастру у Коростенському районі Житомирської області.

Грудень 2016 – лютий 2017 – головний спеціаліст Відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З лютого 2017 року по квітень 2021 року – головний спеціаліст Відділу контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському  районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З лютого по липень 2020 року виконував обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З 26 квітня 2021 року наказом Держгеокадастру на Олександра Смолянюка покладено виконання обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.