Керівництво

Смолянюк Олександр Сергійович – виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 12 березня 1990 року у с. Стремигород Коростенського району Житомирської області. У 2012 році закінчив Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію юриста.

З листопада 2012 року по серпень 2013 року проходив військову службу у Збройних силах України.

З листопада 2013 року по грудень 2016 року працював на посадах головного спеціаліста та завідувача юридичного сектору Управління Держземагентства/Держгеокадастру у Коростенському районі Житомирської області.

Грудень 2016 року – лютий 2017 року – головний спеціаліст Відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З лютого 2017 року по лютий 2020 року – головний спеціаліст Відділу контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському  районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З 24 лютого 2020 року наказом Держгеокадастру України на Олександра Смолянюка покладено виконання обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

Козаков Сергій Володимирович – виконуючий обов’язки заступника начальника – начальника  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 08 лютого 1971 року у с. Комсомольське Джанкойського району Кримської області.

Має три вищі освіти. У 2008 році закінчив Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». У 2011 році отримав другу вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування, де здобув кваліфікацію магістра державної служби. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

У період з 1991 по 1997 роки працював в УМВС України у Житомирській області.

З 2000 по 2004 роки обіймав посаду начальника Червоноармійської міжгосподарської колективної будівельної організації по агропромисловому будівництву.

З 2004 по 2009 роки працював в Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Житомирській області.

У 2009 році обіймав посаду заступника начальника Управління Держкомзему у Коростенському районі.

У 2010 році працював на посаді заступника начальника Відділу Держкомзему у Чуднівському районі.

З грудня 2010 по 2013 роки обіймав посаду заступника начальника Управління Держземагентства у Коростенському районі.

У період з 2013 по 2015 роки працював на посаді начальника Відділу Держземагентства в Овруцькому районі.

У 2015 році переведений на посаду заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

З жовтня 2015 року по березень 2016 року виконував обов’язки начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

У січні 2017 року наказом Держгеокадастру України Сергія Козакова переведено з посади заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі на посаду начальника Відділу контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському районах Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З серпня 2016 року по жовтень 2017 року та з листопада 2018 року по вересень 2019 року виконував обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З 30 жовтня 2019 року наказом Держгеокадастру України на Сергія Козакова покладено виконання обов’язків заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.