Керівництво

Жукова Віра Георгіївна – начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Біографічна довідка

Народилася 22 листопада 1973 року в селі Безбородькове Солонянського району Дніпропетровської області.

У 2002 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Гідромеліорація», де здобула кваліфікацію інженера-гідромеліоратора. У 2015 році здобула другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», кваліфікація – інженер-землевпорядник.

Трудову діяльність розпочала у 1992 році на посаді диспетчера комірника птахорадгоспу «Солонянський».

У період з 1996 року по 2004 рік працювала на посадах головного спеціаліста – гідротехніка, начальника відділу експлуатації меліоративних систем, начальника відділу водокористування і водних ресурсів Солонянського управління зрошувальних систем.

З 2004 року по 2010 рік обіймала посаду начальника відділу водних ресурсів Солонянського міжрайонного управління водного господарства Дніпропетровського облводгоспу.

З 2010 року по 2013 рік працювала на посадах головного спеціаліста та завідувача сектору землеустрою, моніторингу, охорони, оцінки та ринку земель Відділу Держкомзему у Солонянському районі Дніпропетровської області.

З лютого 2013 року по грудень 2016 року – завідувач сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держземагентства / Держгеокадастру у Солонянському районі Дніпропетровської області.

З січня по квітень 2017 року працювала державним кадастровим реєстратором Відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровської області.

З квітня 2017 року по жовтень 2020 року – начальник Відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

З 23 жовтня 2020 року наказом Держгеокадастру Віру Жукову призначено начальником Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

Козаков Сергій Володимирович – виконувач обов’язків заступника начальника – начальника  Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 08 лютого 1971 року у с. Комсомольське Джанкойського району Кримської області.

Має три вищі освіти. У 2008 році закінчив Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». У 2011 році отримав другу вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування, де здобув кваліфікацію магістра державної служби. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

У період з 1991 по 1997 роки працював в УМВС України у Житомирській області.

З 2000 по 2004 роки обіймав посаду начальника Червоноармійської міжгосподарської колективної будівельної організації по агропромисловому будівництву.

З 2004 по 2009 роки працював в Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Житомирській області.

У 2009 році обіймав посаду заступника начальника Управління Держкомзему у Коростенському районі.

У 2010 році працював на посаді заступника начальника Відділу Держкомзему у Чуднівському районі.

З грудня 2010 по 2013 роки обіймав посаду заступника начальника Управління Держземагентства у Коростенському районі.

У період з 2013 по 2015 роки працював на посаді начальника Відділу Держземагентства в Овруцькому районі.

У 2015 році переведений на посаду заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

З жовтня 2015 року по березень 2016 року виконував обов’язки начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

У січні 2017 року наказом Держгеокадастру України Сергія Козакова переведено з посади заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі на посаду начальника Відділу контролю за використанням та охороною земель у Коростенському, Лугинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському районах Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З серпня 2016 року по жовтень 2017 року та з листопада 2018 року по вересень 2019 року виконував обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З 30 жовтня 2019 року наказом Держгеокадастру України на Сергія Козакова покладено виконання обов’язків заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.