До уваги громадян

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області вживаються обмежувальні протиепідемічні заходи.

У зв’язку з цим тимчасово призупиняються особисті, виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та прийом громадян у громадській приймальні Головного управління.

Нагадуємо, що Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому (зокрема, лишати у скриньці звернень) та електронному вигляді (поштова адреса: 10002, м. Житомир, вул. Довженка, 45, e-mail: zhytomyr@land.gov.uazemagentstvo.zt@ukr.net).

У разі необхідності отримання консультацій звертайтеся за телефонами:

(0412) 43-15-39
(0412) 43-17-80

Водночас нагадуємо вам, що всі Е-сервіси Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/services) працюють у звичному режимі і кожен охочий має можливість ними скористатися не виходячи з дому.

Будь ласка, не ігноруйте заходи ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції, зберігайте спокій та будьте здорові!

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 30.09.2021 №80 “Про внесення змін до наказу Головного управління від 16.03.2021 №45”

Лист Кабінету Міністрів України щодо діяльності у регіонах України “Міської профспілки Кабінету Міністрів України”

До уваги громадян!

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 05.05.2021 №19 “Про внесення змін до наказу Головного управління від 16.03.2021 №45”

До уваги громадян! Змінено контактні номери телефонів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Увага! На сайті Держгеокадастру доступна нова онлайн-послуга

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин

Бланки заяв

Наказ ДП “Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” від 04.12.2018р. №18-од “Про списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою м.Житомир, вул. Фруктова, 14”