Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області нагадує про можливість замовлення найбільш популярних послуг Держгеокадастру у режимі онлайн. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати необхідні довідки та документи.

Так, за допомогою вебресурсу https://e.land.gov.ua/ можна замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру, зокрема: отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, відомості із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою, витяг з реєстру інженерів-землевпорядників.

Щоб скористатися функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через інтегровану систему електронної ідентифікації ID.GOV.UA.

Без авторизації можна замовити отримання кваліфікаційного сертифіката та дубліката кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, а також отримати витяги з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів, Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою вебсервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки, а також заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру.

Окремі види електронних послуг, наприклад, замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.