Упродовж двох місяців поточного року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам та юридичним особам 43 224 адміністративні послуги, з них 37 972 послуги надано на безоплатній основі. За 5 252 платні адмінпослуги землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону 649,5 тис. грн.

Найпопулярнішими послугами залишаються видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державна реєстрація земельної ділянки. Фахівці видали 24 401 витяг про нормативну грошову оцінку та зареєстрували 6 185 земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.