З метою забезпечення ефективної співпраці і консолідації зусиль щодо забезпечення учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій земельними ділянками між Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області та Радою ветеранів України у четвер, 30 липня, був укладений Меморандум про співробітництво.

Сторони домовилися здійснювати моніторинг стану забезпечення виконання вимог Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та проводити консультації з метою врегулювання актуальних проблемних питань.

В рамках дії Меморандуму передбачено резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для забезпечення учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій земельними ділянками на території Житомирської області. Так, на сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області для забезпечення потреб військовослужбовців зарезервовано земельні ділянки загальною площею 2549 гектарів.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.