Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 228 998 платних та безоплатних адміністративних послуг.

На безоплатній основі громадяни отримали 204 152 (89%) адміністративних послуг. Найчастіше запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (73 666) та державної реєстрації земельної ділянки (42 707).

За 24 846 (11%) платних адмінпослуг землевпорядники спрямували до місцевих бюджетів регіону 2,7 млн грн. Найбільші надходження отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 2,2 млн грн. Ще 294,6 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.