Від початку 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали 63 024 платні та безоплатні адміністративні послуги. На безоплатній основі громадяни отримали 53 820 послуг, або 85% від загальної кількості. Найчастіше запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (32 267) та державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (10 865).

За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону 1,1 млн грн. Найбільші надходження бюджети отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 881 тис. грн.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.