Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області упродовж січня-червня поточного року опрацювали 169 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни – 159 запитів, або 94% від загальної кількості. Від юридичних осіб надійшло 7 запитів, від громадських об’єднань – 2, від органів місцевого  самоврядування – 1.

Переважна більшість запитів скеровувалася засобами електронного зв’язку – 135, поштою надіслано 25 запитів, персонально подано – 8, телефоном – 1.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.