“Громадськість отримає безпрецедентно широкі повноваження із контролю за діяльністю Держгеокадастру”, — про це під час засідання Громадської ради при Держгеокадастрі, яке відбулось 24 червня, заявив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Участь у заході взяли також Перша заступниця Голови Держгеокадастру Юлія Мороз, асоційовані члени ради на чолі з Головою Михайлом Грибковим та представники громадськості.

“В частині, що стосується розробки законодавства щодо земельних відносин та можливостей громадського моніторингу, я обіцяю безпрецедентну відкритість для громадськості, — наголосив Голова та додав, — система не може себе повноцінно реформувати із середини, не залучаючи громадськість, адже вона інституційно зацікавлена у збереженні того порядку, що є. Тому нам потрібен зворотній зв’язок, аби ми максимально рухалися на зустріч одне одному”.

Під час засідання члени Громадської ради обговорили низку організаційних питань, а також заслухали звіт про врахування пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку побудови Державної геодезичної мережі”.

Докладніше з ходом засідання та прийнятими рішеннями можна  ознайомитися у протоколі.