У вівторок, 5 січня, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Віталій Ясан відвідав Андрушівський район, де здійснив перший в цьому році виїзний прийом громадян, мав розмову з головою Андрушівської районної державної адміністрації Олександром Дударем та відвідав Центр надання адміністративних послуг.

Під час виїзного прийому громадяни зверталися з різними питаннями, зокрема, щодо порядку оформлення документів на земельні ділянки за межами населених пунктів, передачі в оренду водних об’єктів, можливості виділення із земель загального користування ділянки для будівництва дитячого майданчику.

DSC07948

По всіх порушених питаннях мешканці Андрушівського району отримали вичерпні роз’яснення та консультативну допомогу.

Під час зустрічі Олександр Дудар та Віталій Ясан обговорили проблемні питання, пов’язані з використанням земель в районі, зокрема, щодо реєстрації земельних паїв, проведення інвентаризації земель, використання не витребуваних паїв.

По завершенні бесіди керівники дійшли згоди, що найближчим часом Відділ Держгеокадастру в Андрушівському районі надасть до Головного управління свої пропозиції щодо вирішення зазначених питань.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено у відповідному розділі на офіційному веб-сайті Головного управління.