Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області шукає претендента на зайняття вакантної посади головного спеціаліста Сектору  з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області  (на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Основні посадові обов’язки:

1. Надання працівникам структурних підрозділів Головного управління методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції. Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Головному управлінні.

2. Вжиття заходів з виявлення конфлікту інтересів та сприяння його врегулюванню, інформування керівника Головного управління про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання. Надання працівникам Головного управління методичної допомоги та консультацій щодо здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та інших порушень Закону працівниками Головного управління.

3. Надання консультаційної допомоги в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави. Проведення перевірок факту подання суб’єктами декларування, які працюють (працювали) в Головному управлінні та повідомляє Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасне подання таких декларацій у визначеному законодавством порядку.

4. Взаємодія з уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) інших відповідних органів, Національним агентством з питань запобігання корупції, іншими спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Здійснення підготовки звітів за результатами періодичного моніторингу та оцінки виконання антикорупційної програми. 

Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • вища освіта, не нижче бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 11855 грн.;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Умови відбору та призначення на посаду:

Призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: zt.hr@land.gov.ua

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0412) 43-15-39.