У лютому фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області опрацювали 21 запит, що подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найбільше запитів надіслали громадяни – 19, від органів місцевого самоврядування надійшов 1 запит, від громадських організацій – 1.

Переважна більшість запитів скеровувалась засобами електронного зв’язку – 17, поштою отримано 3 запити та ще 1 запит подано персонально.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.