Від початку реалізації ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовці подали 20 745 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки.

За результатами розгляду заяв учасникам бойових дій надано 11 552 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 17 442 га. На підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 7 677 земельних ділянок загальною площею 12 284 га.

Із загальної кількості переважну більшість земельних ділянок військові отримали у власність для ведення особистого селянського господарства – 6 267 наділів площею 12 135 га. Ще 1 410 ділянок площею 149 га використають для індивідуального садівництва.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.