У вересні 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області опрацювали 36 запитів на публічну інформацію. З них 31 запит надіслали громадяни, 3 –  юридичні особи та 2 запити надійшло від громадських організацій.

Загалом упродовж січня – вересня на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 424 запити, які подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.