Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області упродовж січня 2021 року видали 14 619 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 11 268 витягів видано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, ще 3 351 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, які розташовані на території Чуднівського (3 068), Баранівського (1 283), Коростенського (1 127) та Новоград-Волинського (1 121) районів Житомирської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.