Упродовж листопада до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 110 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». З них найбільше запитів направлено електронною поштою – 101, поштою – 6 і ще 3 запити подано особисто.

Найчастіше із запитами на публічну інформацію зверталися юридичні особи – 56, від громадян надійшло 50 запитів, від громадських організацій – 4.

На усі запити, що надходять на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, надаються вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.