Упродовж липня 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 69,4 га.

Земельні ділянки розташовані на території Новоград-Волинського та Пулинського районів та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки на території Павлівської сільської ради Пулинського району, де стартова ціна піднялася з 8% до 24,72% від нормативної грошової оцінки та становила 28 984 грн.

За підсумками проведених земельних торгів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 48 728 грн до 90 512 грн. Зазначені кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад Житомирської області.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».