Сьогодні, 11 червня, у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбулася нарада під головуванням виконуючого обов’язки начальника Головного управління Олександра Смолянюка. Участь у нараді взяли в. о. заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Сергій Козаков, керівники структурних підрозділів апарату Головного управління та керівники територіальних структурних підрозділів у районах.

Під час засідання фахівці розглянули питання проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності, погодження документації із землеустрою за принципом екстериторіальності, оновлення нормативної грошової оцінки населених пунктів, а також надходження матеріалів до Державного фонду документації із землеустрою через електронний портал Держгеокадастру.

В ході розгляду питань порядку денного фахівці обговорили проблемні питання в роботі та визначили основні пріоритети у діяльності Головного управління на найближчий час.