Сьогодні, 9 липня, відбулася чергова зустріч керівництва Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області з представниками громадських організацій учасників бойових дій Житомирщини.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Олександр Смолянюк роз’яснив порядок отримання земельних ділянок у власність та розповів про зарезервовані землі для учасників бойових дій на території області.

«На сьогодні на території Житомирської області Головним управлінням зарезервовано для учасників бойових дій та членів їх сімей земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 2300 гектарів. Вся інформація про вільні землі в розрізі районів є на нашому вебсайті», – зазначив Олександр Смолянюк.

Під час зустрічі учасники обговорили також проблемні питання, які стосуються забезпечення військовослужбовців земельними ділянками на території області. Зокрема, військовослужбовці запитували про технічні проблеми із реєстрацією наказів щодо розпорядження землями. Керівник землевпорядної служби Житомирщини розповів, що у системі електронного документообігу Держгеокадастру виникли технічні проблеми, через які тимчасово призупинено реєстрацію наказів, однак, щойно вони будуть усунені, усі заяви щодо розпорядження землями будуть розглянуті в максимально стислі терміни та зареєстровані відповідні накази.

Учасники бойових дій також цікавилися питанням передачі земель із державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад та процедурою подальшого оформлення земельних ділянок у власність тим, хто вже отримав дозвіл у Головному управлінні Держгеокадастру в області.

За підсумками зустрічі були враховані всі зауваження і пропозиції та визначені пріоритети подальших дій в напрямку забезпечення земельними ділянками військовослужбовців на території Житомирської області. Олександр Смолянюк підкреслив, що Головне управління відкрите до співпраці з громадськими організаціями учасників бойових дій та сприятиме максимальній прозорості процесу відведення земель військовослужбовцям на території Житомирської області.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО/ООС та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Із детальною інформацією про зарезервовані землі для військовослужбовців на Житомирщині можна ознайомитися на вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.