У березні поточного року під час земельних торгів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, аграріям передано в оренду 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Земельні ділянки загальною площею 208,8395 га призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передані в оренду терміном на 7 років.

Стартова ціна для всіх ділянок становила 12% від нормативної грошової оцінки. Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки площею 23,0489 га на території Заможненської сільської ради Житомирського району, яка становила 90,58% від нормативної грошової оцінки, або 61,6 тис. грн.

За підсумками земельних торгів розмір річної плати за всі земельні ділянки збільшився з 228 тис. грн до 371,7 тис. грн. Кошти орендарі сплачуватимуть щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».