У 2020 році фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам та юридичним особам 241,3 тис. адміністративних послуг. З них 203,5 тис. послуг (84% від загальної кількості) – безоплатні, ще 37,8 тис. послуг (16%) землевпорядники надали на платній основі.

З числа безоплатних адмінпослуг найбільш запитуваними стали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (87,8 тис.) та державної реєстрації земельної ділянки (61,3 тис.).

За адміністративні послуги, надані на платній основі, землевпорядники спрямували до місцевих бюджетів Житомирщини 4,2 млн грн. Найбільші надходження бюджети отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 3,4 млн грн. Державні кадастрові реєстратори видали 31,9 тис. таких документів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.