Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області упродовж січня-травня поточного року надали громадянам 165 118 платних та безоплатних адміністративних послуг.

Переважну більшість послуг (151 369, або 92% від їх загальної кількості) надано на безоплатній основі. Найбільш запитуваними залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (59 700) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (29 714).

За 13 749 (8%) платних адмінпослуг землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Житомирщини 1,5 млн грн. Найбільші надходження (1,1 млн грн) бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 175,4 тис. грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.