Упродовж поточного року державні кадастрові реєстратори Житомирської області опрацювали 39 097 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Реєстрація земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру залишаються найпопулярнішими послугами. За результатами розгляду заяв кадастрові реєстратори зареєстрували 18 598 земельних ділянок та видали 12 251 витяг з Державного земельного кадастру.

Також кадастрові реєстратори Житомирщини видали 3 808 викопіювань з кадастрової карти (плану), внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 2 258 земельних ділянок та виправили 2 169 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць. Від початку року із загальної кількості населених пунктів у Житомирській області за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 18 адміністративно-територіальних одиниць та нормативну грошову оцінку 38 населених пунктів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.