У 2015 році в Житомирській області на землевпорядні, землеоціночні роботи та заходи з охорони земель витратили 2,681 млн гривень з урахуванням залишків попередніх періодів. Кошти отримали від надходжень в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

З цієї суми 1,606 млн грн спрямували на поліпшення сільськогосподарських і лісогосподарських угідь та інші заходи з охорони земель. На проведення нормативної грошової оцінки земель використали 699 тис. грн. Ще на 376 тис. грн профінансували роботи з інвентаризації земель.

Загалом, протягом минулого року місцеві бюджети Житомирської області поповнились на 1,2 млн гривень в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 23,6 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Кошти планують використовувати на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель, заходи з охорони та поліпшення стану земельних ресурсів.

 Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.