У січні-вересні поточного року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа угідь становить 1069,9 га.

Стартова сукупна вартість ділянок становила 1,331 млн грн. В ході конкурентної боротьби між інвесторами розмір річної плати за всі земельні ділянки збільшився до 2,378 млн грн. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Житомирщини.

Найдорожчою під час торгів стала земельна ділянка на території Дерганівської сільської ради Ружинського району площею 30,9 га, де стартова ціна піднялася з 8% до 168,87% від нормативної грошової оцінки та становила 285 тис. грн.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».