Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 20 травня 2020 року №392, обмежувальні заходи у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області продовжено до 22 червня 2020 року.

На цей період тимчасово призупиняються особисті, виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та територіальних структурних підрозділів, а також прийом громадян у громадській приймальні Головного управління.

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області продовжує працювати в автономному режимі та гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому та електронному вигляді (поштова адреса: 10002, м. Житомир, вул. Довженка, 45, e-mail: zhytomyr@land.gov.ua, zemagentstvo.zt@ukr.net).

У разі необхідності отримання консультацій з питань земельного законодавства звертайтеся за телефоном: (0412) 34-68-12.

Будь ласка, не ігноруйте заходи ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції, зберігайте спокій та будьте здорові!