Від початку 2021 року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області через електронний сервіс надійшло 3 767 заяв про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. На сьогодні державні кадастрові реєстратори регіону опрацювали усі 100% звернень.

Найбільше заяв у режимі онлайн надійшло щодо земельних ділянок, які розташовані на території Житомирського (997), Чуднівського (382) та Андрушівського (258) районів Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів з Державного земельного кадастру у режимі онлайн здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Переглянути відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна тут.