Від початку запровадження ініціативи про першочергове забезпечення землею учасників бойових дій до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовці подали 20 683 заяви про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і про затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки.

За результатами розгляду заяв військовим надано 11 509 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 17 394 га. На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 7 620 земельних ділянок загальною площею 12 191 га.

Із загальної кількості 6 218 ділянок площею 12 042 га передані у власність для ведення особистого селянського господарства, ще 1 402 наділи площею 149 га – для індивідуального садівництва.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.