Від початку 2021 року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області у режимі онлайн надійшло 7 452 заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. На сьогодні державні кадастрові реєстратори опрацювали усі 100% звернень.

Найбільше зазначеною електронною послугою скористалися по земельних ділянках, які розташовані на території Житомирського (2 694), Черняхівського (444) та Чуднівського (760) районів.

Загалом з часу запровадження на Публічній кадастровій карті України електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку державні кадастрові реєстратори Житомирщини опрацювали 37 432 заяв громадян у режимі онлайн.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів з Державного земельного кадастру у режимі онлайн здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Переглянути відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна тут.