Сьогодні, 18 червня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Олександр Смолянюк зустрівся з представниками громадських організацій учасників бойових дій Житомирщини. Зустріч відбулася у приміщенні Головного управління за ініціативи представників громадських організацій учасників АТО/ООС з Бердичівського, Житомирського, Любарського, Новоград-Волинського, Черняхівського та Чуднівського районів.

Керівник землевпорядної служби області ознайомив військовослужбовців із покроковою схемою дій для допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей в отриманні земельних ділянок та наголосив на першочерговості розгляду заяв від військовослужбовців.

«Землевпорядна служба Житомирщини сприяє реалізації права військових на безоплатну приватизацію земельних ділянок. Заяви від учасників бойових дій розглядаються максимально оперативно. Також триває робота по визначенню додаткових масивів земель, придатних для передачі військовослужбовцям», – зазначив Олександр Смолянюк.

Найбільше військові цікавилися наявністю вільних земель на території  області. Очільник обласного земельного відомства повідомив, що Головним управлінням зарезервовано для учасників бойових дій на території області землі державної власності загальною площею 2303,8 га, в тому числі для ведення особистого селянського господарства – 2033,4 га, для індивідуального садівництва –  270,4 га.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та визначили пріоритети подальших дій в напрямку забезпечення земельними ділянками військовослужбовців на території Житомирської області.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО/ООС та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Із детальною інформацією про зарезервовані землі для військовослужбовців на Житомирщині можна ознайомитися на вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.