Від початку 2021 року державні кадастрові реєстратори Житомирщини прийняли та опрацювали 59 887 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. Під час розгляду заяв спеціалісти землевпорядної служби перевіряють актуальність даних про земельні ділянки та усі необхідні відомості вносять до Державного земельного кадастру.

Найчастіше громадяни зверталися із запитами щодо реєстрації земельних ділянок  та отримання витягів з Державного земельного кадастру. На сьогодні кадастрові реєстратори зареєстрували 29 157 земельні ділянки та видали 21 572 витяги з кадастру про земельні ділянки.

Крім того, упродовж поточного року фахівці видали 5 220 викопіювань з кадастрової карти (плану), виправили 3 938 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення, а також внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 3 612 земельних ділянок.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.