У січні-серпні 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 388 запитів, які подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Переважно такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 337 запитів. Ще 33 запитувачі мають статус юридичних осіб, від громадських об’єднань надійшло 15 запитів, від засобів масової інформації – 3.

Найбільше запитів надіслані електронною поштою – 283, персонально подано 56 запитів, поштою – 49.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.