Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 66 326 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, які розташовані на території Малинського (7 453), Овруцького (5 703) та Житомирського (4 543) районів Житомирської області.

Із загальної кількості 41 869 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, ще 24 457 – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.