Упродовж п’яти місяців 2020 року фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 259 документацій із землеустрою та оцінки земель.

За підсумками перевірки позитивну оцінку експертів отримали 165 документацій (64% від загальної кількості), на доопрацювання повернуто 93 документації і 1 документацію оцінено негативно.

За видами робіт переважну більшість висновків видано на технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель – 147. Ще 112 висновків надано на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.