Від початку 2021 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам та юридичним особам 96 240 адміністративних послуг. З них на безоплатній основі надано 78 815 послуг, або 82% від загальної кількості. Найбільш популярними серед них стали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (41 098) та державної реєстрації земельної ділянки (19 369).

На платній основі землевпорядники надали 17 425 (18%) адмінпослуг, за які до місцевих бюджетів Житомирщини перерахували 2,1 млн грн. Найбільші надходження отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (1,7 млн грн.) та за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (255,3 тис. грн).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.