Упродовж січня поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам та юридичним особам 23 221 адміністративну послугу.

Переважну більшість адмінпослуг (20 735) надано безоплатно. Найбільш запитуваними серед них стали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (14 619) та державної реєстрації земельної ділянки (2 968).

На платній основі землевпорядники надали 2 486 адміністративних послуг. Отримані кошти у сумі 303,4 тис. грн спрямовано до місцевих бюджетів Житомирської області. Найбільші надходження отримано за надання 2 207 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 250,5 тис. грн.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.