Упродовж жовтня поточного року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 54 запити, які подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Переважну більшість запитів направили юридичні особи – 28, громадяни надіслали 23 запити, ще по одному запиту надійшло від засобів масової інформації, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Найчастіше запити подавалися засобами електронного зв’язку – 44, поштою направлено 6 запитів, подано особисто – 4.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.