З початку 2021 року на розгляд експертів органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 5 210 документацій із землеустрою, що розроблені в інших областях. На сьогодні експерти опрацювали 5 176 документацій, або 99% від загальної кількості.

За результатами розгляду позитивну оцінку експертів отримали 3 871 документацій, ще 1 305 – повернуті розробникам з негативними висновками через наявність суттєвих зауважень.

За цей період фахівці територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області направили на погодження до інших областей 3 947 документацій із землеустрою, з яких опрацьовано 3 614.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 39 осіб.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.