За дев’ять місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 254 185 адміністративних послуг. Переважна більшість з них надані на безоплатній основі – 225 989 (89%). За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники перерахували до бюджетів Житомирщини 3,1 млн грн.

Найбільш запитуваними серед безоплатних адмінпослуг залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (76 833) та державної реєстрації земельної ділянки (49 193).

З числа послуг, наданих на платній основі, найбільші надходження отримали за  надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 2,5 млн грн. Ще 309 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.