Від початку 2021 року до експертів органів Держгеокадастру Житомирщини надійшло на погодження 3 340 документацій з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 3 284 документації, з них позитивну оцінку отримали 2 437 документацій. Через наявність суттєвих зауважень ще 847 документацій повернуті розробникам з негативними висновками.

Також упродовж поточного року фахівці територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області направили на погодження до інших областей 2 399 документацій із землеустрою, з яких опрацьовано 2 104.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 40 осіб.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.