Від початку 2021 року і станом на сьогодні фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області перевірили на відповідність законодавству 77 об’єктів державної експертизи.

За підсумками перевірки 41 документацію повернули на доопрацювання та 36 документацій отримали позитивну оцінку експертів.

За видами робіт переважну більшість висновків підготовлено на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 67, на технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель видано 7 висновків та ще 3 висновки – на проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.