Від початку поточного року експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 6 603 документації із землеустрою, що надійшли на погодження за принципом екстериторіальності. З них на сьогодні опрацьовано 6 510 документацій, або 99% від загальної кількості.

Переважну більшість документацій експерти оцінили позитивно – 4 971 (76%), решта 1 539 (24%) документацій через наявність суттєвих зауважень повернуті розробникам з негативними висновками.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 24 особи.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.