До відома громадян

Закон України “Про адміністративні послуги”

Повідомлення щодо можливості подання електронного звернення

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» передбачена можливість подання електронного звернення. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

У РАЗІ ДОТРИМАННЯ ВСІХ ПЕРЕЛІЧЕНИХ ВИМОГ  ЗАЯВНИКИ МАЮТЬ ПРАВО ПОДАТИ ДО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ zt.legal@land.gov.ua ВІДПОВІДНЕ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ!

Гаряча лінія Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру працює щоденно крім вихідних та святкових днів з 8:00 до 20:00 за номером 0 800 300 808 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні). 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” з 15 грудня 2014 року територіальними органами Держземагентства України розпочалося надання адміністративних послуг визначених у пп. 33-43, 45 вказаного розпорядження в Центрах надання адміністративних послуг.

ГРАФІК

прийому юридичних осіб у Центрі надання адміністративних послуг Житомирської міської ради з питань видачі рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності

[gview file=”https://zhytomyrska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2014/10/ГРАФІК-ЦНАП.doc”]