У межах робочої поїздки до Житомирської області 15 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів нараду з питання розвитку лісової галузі та деревообробної промисловості.

Участь у нараді взяли: Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Анатолій Карбовський, представники органів місцевого самоврядування та деревообробних підприємств. Учасники наради обговорили питання загального стану розвитку лісової галузі та деревообробної промисловості в області, боротьби з незаконними рубками, охорони лісів від пожеж та розвитку деревообробних підприємств Житомирщини.

Денис Шмигаль наголосив, що деревообробна галузь є вагомою складовою економіки Житомирщини — частка експорту продукції становить майже 20% від загального обсягу.

«Щоб наростити обсяги виробництва та в подальшому розвивати галузь, Президент поставив низку системних завдань. Це, зокрема, проведення національної інвентаризації лісових ресурсів та створення електронного обліку деревини, реалізація деревини на конкурсних засадах, а також посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері використання лісових ресурсів», — зазначив очільник Уряду.