Державні кадастрові реєстратори Житомирської області від початку 2018 року прийняли та опрацювали 60 525 заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найчастіше громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру. Цьогоріч державні кадастрові реєстратори регіону зареєстрували 28 424 земельні ділянки та видали 16 899 витягів з Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість ділянок зареєстрували у Житомирському районі (3 718), а максимальну кількість витягів із кадастру видали у Овруцькому районі (1 700) Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.