Від початку 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 340 запитів, які подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 293 запити. Ще 30 запитувачів мають статус юридичних осіб, 14 запитів надійшло від громадських об’єднань та 3 – від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 247, ще 49 запитів подані персонально та 44 – надіслані поштою.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.