З початку 2019 року у Житомирській області учасники бойових дій завершили процедуру оформлення та отримали у власність 828 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 1 460 гектарів.

Зокрема, для ведення особистого селянського господарства військовослужбовці отримали 739 ділянок площею 1 451 гектар. Ще 89 ділянок площею 9 гектарів призначені для індивідуального садівництва.

Загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники бойових дій подали до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 15 817 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 8 682 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 12 612 гектарів, у власність передано 5 484 ділянки загальною площею 8 546 гектарів.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.