завантаження (1)Загалом, з червня 2014 року, відколи земельне відомство розпочало роботи із першочергового забезпечення військовослужбовців, які боронять нашу державу на буремному сході, в області прийнято 728 таких рішень, наказів та розпоряджень, на загальну площу – 437,0862 гектара.
Фахівці землевпорядної служби області продовжують готувати земельні масиви, які можна буде використати для забезпечення земельними ділянками всіх захисників східних рубежів держави, які виявлять бажання отримати земельні ділянки на Житомирщині. Всі клопотання воїнів, їх родин розглядаються в позачерговому порядку.
Як відомо, надання у власність земельних ділянок учасникам АТО, як і іншим громадянам, які зацікавлені в безоплатній приватизації земельної ділянки, здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції.