З метою інформування громадян щодо реформи земельних відносин та оперативного вирішення нагальних питань сьогодні, 27 лютого, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Олександр Смолянюк провів виїзний прийом громадян в Андрушківській сільській раді Попільнянського району.

Основні питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися оформлення права власності на земельну частку (пай), отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, а також оренди земельної ділянки під господарськими будівлями та дворами. На всі запитання громадян Олександр Смолянюк надав роз’яснення  згідно з чинним законодавством.

В рамках виїзного прийому головний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Тетяна Любкіна поінформувала про основні напрями земельної реформи в Україні.

Також участь у виїзному прийомі взяла заступник начальника управління – начальник відділу аграрної економіки, розвитку сільських територій та дорадництва Управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Ніна Добринська, яка розповіла про напрями підтримки фермерських господарств у 2020 році.

Довідково:

Комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області проводитимуться на постійній основі.

З графіком виїзних прийомів до сільських (селищних) рад на 2020 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління Дежгеокадастру у Житомирській області в розділі «Громадська приймальня».